tag:

جمعی از مدیران و منتخبین کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار نمودند.

روابط عمومی استان:به گزارش روابط عمومی استان،امروز (سه شنبه) جمعی از مدیران و منتخبین کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر دیدار نمودند.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه شرایط کنونی جهان یک شرایط بسیار حساسی است، اظهار داشت: جهان استکبار با تمام توان در مقابل اسلام ایستاده و حلقه نفوذ خود را حتی در کشورهای اسلامی نیز گسترش داده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در مقابل جبهه کفر ایستاده، افزود: تنها نقطه مقاوم در جهان در مقابل جبهه استکبار، انقلاب اسلامی ایران است.

ایشان وظیفه نیروهای ولایی و انقلابی را بسیار سنگین دانسته و گفت: یکی از نهادهای انقلابی و ولایی، کانون های فرهنگی هنری مساجد هستند که مهمترین مسئولیت آنها، تربیت جوانان تراز انقلاب اسلامی است.

آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: جوان تراز انقلاب اسلامی یعنی جوان مسلمان، انقلابی، بسیجی، حاضر در صحنه، تحصیل کرده و ولایتمدار که می تواند مثل ستاره ای بدرخشد و هم خود روشن شود و هم محیط پیرامونی را روشن کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد تا الان در سطح کشور بسیار خوب درخشیده اند و در استان بوشهر نیز همینطور است.

ایشان بیان داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد در استان بوشهر با تمام شرایط توانسته نگاه انقلابی و ولایی خود را حفظ کند و تأثیر زیادی بر محیط پیرامونی داشته باشد و این مدیون تلاش های شما عزیزان است.

در پایان این نشست از منتخبین دوازدهمین جشنواره قرآنی مدها متان و جشنواره آسمانی ها به دست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تقدیر به عمل آمد.

 

منبع:روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر

 

 

 

اضافه کردن نظر

آخرین اخبار